Nábytek pro kočky může být i elegantní

Pořízení kočičího mazlíčka představuje radost. Ovšem společně s kočkou se vám do domácnosti nastěhují také její věci, které mohou zabírat poměrně dost místa. Kočky jsou sice nenáročná zvířata na interakci, ale vyžadují pestré vybavení, včetně hraček a různých prolézaček. Ačkoliv škrabadlu a kočičí toaletě se nevyhnete, pořizování velkých prolézaček je nejen zbytečné, ale do menších bytů a domů dokonce až nemožné. Nábytek správně zvolený pro kočky, který najdete jednoduše na stránkách prodejců nábytku, ale tento problém snadno vyřeší. Váš domov bude útulně zařízený a vaše kočka bude spokojená.

 

Nábytek pro kočky stoupá ke hvězdám

Kočky velmi rády vylézají do výšky, což je rovněž jeden z důvodů, proč jsou jejich prolézačky tak prostorově náročné. V případě, že ale netrváte na takzvaných lapačích prachů, tedy různých drobnostech na poličkách, potom je volba jasná. Skříňky v podobě pozvolně se zvedajících schodů vám totiž umožňují využívat police pro své potřeby a vrchní stranu mohou mít kočky jako své osobní schody do nebes. Úložný prostor a prolézačka jsou tak elegantně schované v kočičím nábytku.

Nábytek pro kočky může vypadat i jako policový regál.

Odpočinek během dne je důležitý

Kočky potřebují denně spát kolem dvanácti hodin, přičemž pro tuto činnost vyžadují pohodlné místečko. Pelíšky jsou sice jistá možnost, ovšem sami si v praxi ověříte, že kočka jim často nebude pozornost. Na druhou stranu obyčejné, elegantní, a i pro člověka využitelné pufíky a taburetky jsou i pro kočku velkým lákadlem. Obzvláště již zmíněné měkké pufíky, ve kterých si kočka může vytvarovat své vlastní místečko podle svého těla.

 

Kladina pro vaše kočky

Důmyslný systém poliček dokáže vytvořit nejen velmi zajímavou dekoraci na podívání, ale rovněž originální prolézačku pro vaši kočku. Opět je zde nutné počítat s tím, že poličky budou mít jedinou funkci, a to posloužit vaší kočce. Ukládání věcí na ně nepřipadá v úvahu, alespoň ne v době, kdy bude kočka poblíž, neboť riziko shození na zem je příliš vysoké. Police mohou být jednoduchého podlouhlého tvaru, rovněž ale mohou být všelijak tvarované do mnohoúhelníků či dalších podob.

 

Konferenční nábytek pro kočky

Určitý typ konferenčních stolků může v obývacím pokoji posloužit pro vaše mazlíčky. Mohutnější stolky krabicové podoby totiž představují naprosto perfektní nábytek pro kočky. Když má konferenční stolek polouzavřený tvar, potom jím kočka může jednat prolézat, jednak se do něj může schovat a prospat se. Tudíž se jedná o perfektní kombinaci. Pokud chcete stolek využívat i pro své vlastní potřeby, potom volte takový, který bude mít ještě po stranách další poličky nebo jiný úložný prostor, kam se vejde to, co potřebujete.

Konferenční nábytek pro kočky slouží jako prolézačka i místo na spaní.

Zdroje obrázků

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *