Zrcadlo okrasou každé předsíně

Uvažujete nějaký čas nad tím, jak váš vstupní prostor vyzdvihnout na jinou úroveň? Zbytečně neutrácejte za hlouposti, ale zaměřte svou pozornost správným směrem. Dejme tomu, takové zrcadlo je tím ideálním bytovým doplňkem, který dokáže rozehrát nádhernou scenérii světelných odlesků. Příslušenství tohoto formátu opticky zvětšuje místnost. A ve vašem příbytku bude vždy působit jako elegantní a stylový prvek.

Spolehlivý bytový doplněk k zavěšení

Už úplně odzvonilo dobám, kdy jste si pořizovali zrcadlo za jediným účelem, a tím byla kontrola vašeho zevnějšku. V současnosti vykouzlíte s touto efektní dekorací doslova ohromující divy. Nabídka zrcadlových produktů je bohatá, až vám z ní může jít až hlava kolem.

Ten pravý doplněk posune váš domov na novou úroveň. Zrcadlo té nejlepší kvality, propracování a neokoukaných tvarů vytvoří ten nejpříjemnější a nejútulnější kout. Přitom za tuto výbavu nemusíte utrácet horentní sumy. I s levnějším modelem dokážete navodit náležitou atmosféru. To bude teprve paráda, když jej pověsíte na zeď jako svůj nejmilejší obraz. Každý, kdo k vám přijde, se jím může pokochat.

Rám si zaslouží náležitou péči a k tomu vám jistě poslouží prvotřídní přípravky pro obnovu i oživení struktury neobyčejného kusu dřeva. Na plastové nebo kovové rámy si vystačíte s klasickou prachovkou z mikrovlákna. Ze zrcadla odstraníte běžné nečistoty mokrým hadříkem a do sucha jej vyleštíte. Někdy vám ku pomoci může být i některý z univerzálních čističů. Vše se pak bude blýskat novotou.

Zrcadlo může mít mnoho podob

Pakliže prahnete po téměř nezničitelném kousku, volte zrcadlovou verzi v dřevěném rámu. Tento přírodní materiál je vybroušený dohladka a nenajdete na něm ani malinkatou známku po kazu. Povrch této komponenty je ošetřen speciální vrstvičkou laku, jež si zachovává po mnoho let svoji původní podobu. Někdy je rám doplněn ještě o originální řezbu. Vedle zrcadla s mahagonovými detaily si můžete pořídit variantu z akácie, jasanu, dubového či borovicového dřeva. Nechcete-li však za toto zrcadlo moc utrácet, pak se vám bude líbit alternativa z lamina. Existuje totiž v mnoha dekorech a tvarech.

Všechny zrcadla jsou k mání jak v oblíbené obdélníkové, čtvercové, oválné či kulaté formě, také i v mnoha atypických podobách. Takže si určitě mezi nimi vyberete ten nejvhodnější model pro vaši předsíň.

Je-li vaše obydlí vybaveno v industriálním stylu, potom neodmítejte zrcadlo v kovovém rámu. Nejeden takový kousek může být probarven do zlatavé, stříbrné nebo černého odstínu. V pohodě seženete také modely s měděným, šedým, krémovým rámem či tepaným reliéfem.

Zrcadla v jedinečném vzhledu se hodí spíše do noblesního zařízeného interiéru. Pokud i vy něco takového sháníte, pak si nezapomeňte projít tuto výjimečnou kategorii.

Velmi specifickým druhem nábytku je zrcadlo bez rámu. O tom je známo, že působí v interiéru jako minimalistický prvek. Pro tuto volbu se můžete rozhodnout, nudí-li vás přehnaná zdobnost.

Nástěnné zrcadlo
Nástěnné zrcadlo s dekorativním rámem dokáže doladit nejeden interiér k naprosté dokonalosti.

 

 

Zdroje obrázků

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *