Obývací stěny v novém kabátě pro sváteční chvíle

Pomalu a jistě se blíží vánoční svátky a tak není na škodu o nich popřemýšlet. Chcete svému domovu vrátit opětovný šmrnc a taktéž i poklidnou sváteční atmosféru? Toho docílíte neokoukanými kusy nábytku, jako jsou obývací stěny.

Obývací stěny poskytují nekonečné možnosti uspořádání obýváku.
Obývací stěny poskytují nekonečné možnosti uspořádání obýváku.

Pryč se zažitými představami

Nyní máte jedinečnou šanci si vybrat dokonalou obývací stěnu od špičkových výrobců. Leč pořídit si tu správnou výbavu v nábytkářském světě může být pro vás někdy nadlidský úkon. Držte se minimalistického a vzdušného pojetí.

Už dávno odzvonilo časům, kdy dominantou obývacích pokojů byly rozměrné modely s pevně danými tvary sahající téměř ke stropu. Tyto kompaktní stěny zaplňovaly vyhraněnou jednu stranu místnosti a jejich součástí mohla být i šatní skříň. Dnešní obývací stěny se liší jak velkou rozmanitostí, také i neuvěřitelným designem. Především se vyrábí z modernějších materiálů a běžně je tvoří několik zajímavých polic. Mezi nimiž se mohou objevit vystouplejší horní modely s otevřeným prostorem, prosklené anebo kombinované verze polic s neprůhlednými dvířky, které se dají umístit v horizontální či vertikální úrovni. Dokonce je můžete seskládat tak, aby vznikla perfektní asymetrická formace. To však nejsou jediné kusy nábytku. Nechybí tu také hezky řešená skříňka v nízkém formátu. Za zmínku stojí rovněž originální televizní stolek.

Jmenované díly se spoustou členěného úložného prostoru dovedou vytvořit z každého koutu útulně a moderně vypadající místnost. Vybranou obývací stěnu lze patřičně doplnit o jiné variabilní nábytkové produkty, které po typové i barevné stránce ladí s promyšleným vnitřním uspořádáním obýváku.

Obývací stěny skutečné pro každého

Nábytkové stěny jsou k dostání s přesným počtem komponent, které kompaktně tvoří jednotnou vizuální sestavu. Nemusíte zdlouhavě dumat nad tím, kam jednotlivé modely umístíte. Výhoda tohoto druh nábytku tkví v tom, že se snadno udržuje. Jedná se pochopitelně o cenově dosažitelné řešení, po kterém každý rád sáhne. V bohaté nabídce krásných nábytkových skvostů najdete obývací stěny v nezaměnitelném designu.

Můžete si pořídit modely z laminované dřevotřískové desky, které se prodávají v širokém výběru elegantních dekorů, včetně všeobecně skvělé imitace dřeva. Výrobci nábytku se mohou pochlubit i stěnami v provedení dřevovláknité MDF desky, popřípadě variace obou materiálů.

Kromě toho lze na trh s nábytkem sehnat o něco dražší kousky z MDF desky upravené foliováním anebo speciálně lakované. Ty dokážou na první pohled nahradit dokonalý přírodní materiál, jako je masiv.

Nakonec se můžete rozhodnout pro nejdražší variantu, a tou jsou vitríny, závěsné poličky, skřínky a TV stolek z masivu. Jde o znamenitou volbu pro každého, kdo má rád kvalitu i precizně zpracovaný materiál. Stejně jako jedinečný vzhled a jemnou přírodní vůni dřeva. Pakliže se povrch některého z dřevěných komponent poničí, dá se velmi snadno opravit. U předchozích materiálů je oprava náročnější nebo nemožná.

Nepromeškejte příležitost! Zútulněte si svůj domov fantastickou obývací stěnou složenou z důmyslně řešených jednotlivých prvků.

Pokud se podíváte na cenu, tak zjistíte, že vás vyjde levněji obývací stěna z lamina opatřená ABS hranami. Ta se pohybuje v řádech několika tisíc korun. Luxusnější kolekci z masivu si obstaráte v rozpětí dvaceti až sto padesáti tisíc korun.

Zdroje obrázků

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *