Vyberte zajímavou postel pro dítě

Postel pro dítě nemusí být jen nudná součást večerní rutiny. Chcete, aby se vaše dítě na spaní těšilo? Pak potřebuje jedinečnou postel. Takovou, co nepředstavuje jenom místo na spaní, ale umožňuje mu snít a rozvíjet se. Zjistěte, jak dokonalou postel pro dítě vybrat.

Dětský pokoj včetně postele je pro dítě hernou, je to místnost, ve které tráví hodně času. Hraje si tam, sní, fantazíruje, dostává se do svého vysněného světa, prožívá dobrodružství. Všechna tahle sranda ale končí v okamžiku, kdy se řekne slovo „postel“ nebo „spát“. Je nuceno opustit svůj vlastní svět a vrátit se do nudného reálného světa, ve kterém mu dospělí říkají, co má dělat. To se ale může změnit, pokud se rozhodnete podpořit fantazii svého dítěte i v jeho spacím čase. Zajímavé a originální postele jsou totiž klíčem nejen k tomu, jak dostat dítě večer do postele, ale také jak podporovat jeho představivost a pomoci mu se rozvíjet.

 

Postel pro dítě nemusí být nudná

Jediné, co je na každé dětské posteli fantazijní, je strašidlo nebo bubák, schovávající se pod ní. To je ale přesně ten poslední magický prvek, který si děti přejí mít ve svém pokoji. Ony nechtějí neustále opouštět svůj svět, chtějí si neustále představovat a snít. A vy můžete podporovat jejich představivost a umožňovat jim naplnění jejich snů tím, že jim pořídíte originální dětskou postel. Kromě netradičního vzhledu je vše ostatní totiž zachováno.

I zajímavě provedená dětská postel má kvalitní rošt, pevnou konstrukci a matraci zvolenou podle potřeb dítěte. To znamená, že i když budete svému dítěti plnit sen, zároveň se budete starat o jeho zdraví tím, že mu pečlivě vyberete dobrou matraci na spaní. Je pravděpodobné, že po takové posteli bude dítě častěji běhat a skákat. Určitě tedy důležitost a kvalitu matrace nepodceňujte. Odměnou vám potom bude šťastné a spokojené dítě se zdravými zády.

Vaše dítě se bude lépe rozvíjet, když podpoříte jeho fantazii zajímavou postelí.

Postel pro kluky

Výběr z originálních postelí pro kluky je velmi snadný. Hodně modelů podobu auta. Ale ne jen tak ledajakého. Váš syn se bude ve svých snech moci prohánět v závodním autě a vítězit nejen jako závodník. Další, možná trochu přitažlivější možností, je postel v podobě hasičského nebo policejního auta. Pokud by se váš potomek ale rád odlišil svou postelí od kamarádů, kteří jistě něco podobného také mají doma, potom pro něj bude lepší volba auto vojenské, míchač nebo nákladní Tatra. Ať už vyberete jakýkoliv model, uvidíte, že ho nebudete moci dostat z postele pryč.

 

Postel pro holky

Malou princeznu určitě potěší postýlka jako zámek či domeček s růžovými stěnami či věžičkou. Oblíbené jsou také různé zvířecí obrázky nebo tvary, které přímo svádějí se do postele zachumlat. Vaše holčička tak bude mít krásné růžové sny. Pokud máte doma závodnici, potom by vaše volba měla být jasná. Provedení v podobě růžového auta či závoďáku s holčičím motivem rozhodně není těžké sehnat.

Postel pro dítě může vypadat úplně jako ze zámku pro priceznu.
Postel pro dítě může vypadat úplně jako ze zámku pro princeznu.

Zdroje obrázků

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *