Lavice jsou opomíjeným vybavením předsíně

Trápí vás nedostatek úložného prostoru v předsíni? Tento problém řeší snad každá desátá domácnost a to de facto vůbec nezáleží na celkové ploše konkrétního interiéru. Jde hlavně o to, jak dané místo dispozičně využijete. A to jak po funkční, tak i po estetické stránce. I taková lavice je užitečný kousek, kterým šikovně vyplníte kout ve vstupní hale, na chodbě či v předsíni.

Propracovanější základní výbava neboli lavice

Interiérové lavice mají různou velikost a jsou vyrobeny z všemožných materiálů. Některé z nich se mohou velice podobat zahradním modelům, ovšem to jenom zdánlivě. Obytné verze se pyšní kouzelným zpracováním, zajímavým designem i působivým glancem.

Přitahuje-li vás nadčasově elegantní kus nábytku, pak určitě nepohrdnete rustikální či retro lavicí v odstínu borovice, teaku, mahagonu, zlatého javoru, třešně, buku, tmavého nebo světlého ořechu. Nábytkové produkty z tuzemských anebo exotických dřevin jsou bytelné a mají skvělé opracování. V nabídce objevíte krásné modely s vysoustruženými anebo ručně vyřezávanými detaily. Těch si lze povšimnout hlavně ve spodní části, někdy i na opěradle. Některé verze můžete mít i bez povrchové úpravy.

Jste-li fanoušky vintage stylu, potom pro vás výrobci lavic nachystali pěknou řádku modelů s čalouněným dvojsedákem. K vidění jsou i varianty v barokním stylu, polstrované lavičky, moderní sedací stoličky, produkty v dekoru dobu s čalouněnou sedací plochou.

Za přijatelné ceny si v prodejně nábytku můžete obstarat laminátovou lavici, vychytaný model z voštiny doplněné laminem, produkt dozdobený přírodním výpletem, verzi z kovové konstrukce či alternativu s nádherným kováním.

Přitahuje-li vás nadčasově elegantní kus nábytku, pak určitě nepohrdnete rustikální či retro lavicí. Můžete jí dodat starou patinu speciální barvou.
Přitahuje-li vás nadčasově elegantní kus nábytku, pak určitě nepohrdnete rustikální či retro lavicí. Můžete jí dodat starou patinu speciální barvou.

Úzký prostor si žádá komodu s výklopnou částí

V sekci populárního nábytku naleznete sedací botník v jednoduchých tvarech a to bez zdobných detailů. Takovýto model s perfektními rozměry nezabere moc místa, přičemž jeho důmyslný výklopný systém ukrývá dostatek volného prostoru. Prodává se v pestré škále odstínů.

I lavice se snadno otvírajícími se zásuvkami nebo dvířky se hodí do těchto prostor. Můžete však zvolit otevřený model s několika košíky anebo přihrádkami. Zajímavým tipem pro miniaturní předsíň jsou pak šikovné stoličky.

Větší prostory snesou rozměrnější lavici

Pokud doma disponujete dostatkem volného prostoru, pořádně se odvažte. Váš interiér má totiž v sobě potenciál, kterého se snažte na maximum využít. Vybrané kusy nábytku nemusíte instalovat těsně ke stěně, ale můžete je rozprostřít do prostoru. Díky této velkorysé realizaci vznikne rozčleněná zóna, kterou vám budou všichni závidět. Vedle lavic můžete sáhnout také po jedinečném nábytku, jako jsou pohovky a křesílka. Do vstupního prostoru vměstnáte věšáky, zrcadla, skříňky a jiné příslušenství.

Lavice
Lavice nahradí hned několik židlí

Kam se stylovou a elegantní lavicí

Sedací nábytek lze umístit v patřičné vzdálenosti od vchodových dveří, kde se na něj pohodlně posadíte, kdykoliv vás napadne. Lavice plní funkci i odkládací, takže na ni můžete odložit kabelku, nákupní tašku, aktovku, oblečení a mnoho jiných věcí.

Máte-li prostor pod schody, zkustes sem dát atraktivní model lavice s bočními zásuvkami. Uvidíte, jak toto místo patřičně získá na kráse.

Stereotypní koncept předsíně můžete nabourat moderně tvarovanou lavicí v kontrastním probarvení. Někdy stačí modelu s částečným čalouněním přidat pár polštářů a hned místnost neuvěřitelně prokoukne.

Taková lavice HAVANA LW se stane ozdobou vašeho domova. Vnese do každého interiéru  esteticky vysoce hodnotný pocit útulnosti a hřejivého tepla. Pochází z unikátní kolekce, která vás potěší pevností a stabilitou, taktéž i výraznější strukturou dřeva. Hledáte-li vhodný model do svého obydlí, vyzkoušejte prvotřídní nábytek s nesrovnatelně dlouhou životností. Ten se bude fantasticky vyjímat ať už někde v rohu, u stěny nebo ve středu předsíně.

Zdroje obrázků

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *