Lenošky a křesílka s podnožkou pro chvíle pohody

Relaxační lenošky a křesílka s podnožkou už nemusí být jenom vaše vysněné přání. Tento výrazný prvek se stává dominantou nejedné domácnosti. I vy si díky němu můžete vylepšit váš interiér.

Lenošky a křesílka s podnožkou

Oddejte se naplno relaxaci po náročném pracovním týdnu!

Rádi si s chutí ve svém volnu zalenošíte na úchvatném kusu nábytku? Ovšem vaše ošumělá pohovka pomalu dosluhuje a vám nezbývá než se poohlédnout po jiném vybavení. Co byste tomu řekli, kdybyste svůj starý gauč vyměnili za originální kus, jako je např. lenoška a křesílko s podnožkou? Na některém z těchto modelů můžete (nejen) v neděli po obědě nerušeně odpočívat. Kromě toho váš interiér dostane celkově jinou modernější podobu, kterou vám bude jenom každý závidět. Že něco takového už dlouho v obytném prostoru postrádáte? Potom jistě oceníte některou z následujících variant.

Lenošky a křesílka s podnožkou jsou komfortní kusy nábytku, které lze na našem trh sehnat v různé kvalitě. Pokud chcete mít doma pevný a pohodlný model, volte sedací nábytek osvědčených značek. Přední výrobci této formy nábytku kladou velký důraz na kvalitu, komfort a materiálové provedení. Snaží se o to, aby jejich nábytkářské produkty splňovaly požadavky na atraktivní vzhled, ale i denní potřeby dnešního uživatele. Proto přichází s celou řadou novinek a vylepšení.

Lenošky a křesílka s podnožkou jsou ideální společníci

Jste-li nenároční, pak vám budou vyhovovat klasická křesla s podnožkou. Tato celočalouněná volba s moderním nádechem vás určitě osloví. Stojí totiž na speciálně upravených dřevěných nožkách a jsou vyplněna molitanem či PUR pěnou. Kdykoliv se na tuto sedací verzi usadíte, máte pocit pohodlí. Levnější křesla vás vyjdou do šesti tisíc korun. Za propracovanější model můžete zaplatit dokonce i několik tisícovek navíc.

Křeslo s podnožkou
Tomuto křeslu s podnožkou dopřejte dostatek prostoru. Uvidíte, jak vaše místnost se krásně rozjasní.

Impozantní kousek do dětského pokojíku

Komu se líbí křesla z masivu, určitě najde zalíbení v houpacích křeslech. Ta jsou vyrobená ze špičkového kusu dřeva a vyladěna do nádherného odstínu. Model z pevné konstrukce má znamenité polstrování a je potažen kvalitní tkaninou odolnou proti oděru. A vy si jej můžete obstarat v několika pěkných variantách za akční cenu. Standardně se křeslo s podnožkou v této podobě prodává za necelých šest tisíc korun.

Křeslo s podnožkou
Neuvěřitelný interiérový sedací nábytek pro příjemné chvíle

Model nejenom do moderně zařízeného obýváku

Potřebujete-li do svého domu či kanceláře vhodný reprezentativní kousek, zkuste model ve funkcionalistickém stylu. Exkluzivní křeslo s podnožkou působí vysoce komfortně a je vyrobeno z dřevěného korpusu. Součástí této sedací výbavy je i černý kovový kříž. Jakmile se na jeho perfektní ikonu v jemné kůži posadíte, nebudete ji chtít vyměnit za jinou. Na druhou stranu takový kousek něco stojí. Asi nejlevnější model přijde na sedmnácti tisíc korun. Zato cena nejdražšího křesílka se můžete vyšplhat klidně přes dvě stě tisíc.

Křeslo s podnožkou je na výběr v různých cenových úrovních.

Dokonalý relax s polohovacím mechanismem

Je-li vám milejší lenoška v nadčasovém designu, pak je právě polohovací křesílko to pravé pro vás. Kromě vychytané konstrukce do nejmenších detailů lze vyzdvihnout také elipsovité válečky. Ty jsou vyplněny studenou PUR pěnou v té nejlepší kvalitě. Na první pohled jde o velice revoluční prvek v elegantním provedení. Lenošku v tomto zpracování můžete mít potaženou látkou či pravou kůží. V případě, že dáte přednost přírodnímu materiálu, počítejte s mnohem vyšší cenou.

Lenošky

Interiérová lenoška ve velice moderním zpracován. V nábytkářském světě najdete i různé modely na bezdrátové či drátové ovládání. Také jsou tu masážní křesla s různými technickými vychytávkami, verze ze syntetiky anebo mikrovlákna. S těmito produkty se rozhodně nudit nebudete.

Zdroje obrázků

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *