Křesla mající neodolatelné kouzlo

Křesla jsou naprostou běžnou záležitostí. Chcete mít doma unikátní kousek, protože vás nebaví sedět na všedním nábytku? Dejte šanci uvolněnější proměně svého příbytku! Jděte do křesel s moderním designem. Ty prokazatelně vylepší celkovou kompozici interiérového prostředí. Můžete se o tom přesvědčit i vy sami.

Příjemné místo k odpočinku pro jednoho

Nenápadná křesla ve standardních rozměrech jsou pro většinu lidí ideálním doplňkem k sedacím soupravám. Nejenže vyhovují potřebám, ale také se perfektně vejdou do ložnice, knihovny či pracovny. Ale vy jistě si zasloužíte něco originálního. Takový šikovný a přitom maximálně pohodlný model oceníte právě v momentě, když se do něj zaboříte. Každý den v něm budete zažívat oázu klidu a pohody. Asi to pro vás není žádné překvapení, že křesla tohoto formátu vám poskytnou patřičnou míru opory. Nikde vás nebudou tlačit a velice lehce z nich vstanete.

Křeslo s nízkým opěrákem navodí atmosféru klidu a bezpečí.
Křeslo s nízkým opěrákem navodí atmosféru klidu a bezpečí.

Šik a vždy cool

Hledáte-li křeslo pro sebe, kam byste se ukryli před zraky nejbližších, volte sedací nábytek zvaný ušák. V něm se vám bude výtečně rozjímat, relaxovat, číst a podřimovat. Tato verze křesílka potěší mnoho uživatelů, kteří nedají dopustit na nestárnoucí klasický styl. Zmíněný solitér si zaslouží vhodné místo. Tím se může stát klidně pokoj na spaní nebo speciálně vyčleněná zóna. I takový prázdný roh s prosklenou částí má náležité grády. Naskytne se vám krásný výhled do okolní krajiny.

Tento typ křesla je vybaven čtyřmi dřevěnými nožkami, vyvýšeným opěradlem s unikátně řešenými bočnými opěrkami hlavy. Potažen je kvalitní čalouněnou látkou.

V současné době seženete tento kus nábytku v různých zajímavých podobách, desénových variacích, subtilních i naducanějších tvarech. Veškeré modely mají stabilní konstrukci a poskytují maximální komfort.

Například ušák v modernějším pojetí ozvláštní každý obytný prostor. Křeslo má zabudován důmyslný houpací mechanismus a je potažen kvalitní látkou v kombinaci přírodní vlny a polyesteru. Vedle toho si lze pořídit i model se sametovým povrchem nebo verzi s ekokůže. Součástí těchto modelů je i kovová podnož.

Kvalitní varianta pro chvíle lenošení

Pokud máte rádi pohodlí, pak se vám tento model určitě zalíbí. Má totiž dostatek volného prostoru, takže nebudete mít problém se do něj schoulit. Je vyroben z kvalitního materiálu. Zdůraznit lze u něj komfort a jednoduchost v kombinaci s vyšší úrovní zpracování.

Měkoučké křeslo
Měkoučké křeslo s praktickými polštářky pro super poleženíčko

Křesla nevšedních křivek pro výtečný komfort sezení

Sedací nábytek nápaditého vzhledu přitahuje hlavně mladší generaci. Chcete-li jít s dobou, pořiďte si do bytu zdařilý model v sytých barevných odstínech a netypických konturách. Takové kulaté odpočinkové křeslo s měkkým sedákem můžete mít i vy doma.

Křesla, které vynikají nápaditostí.
Křesla, které vynikají nápaditostí.

Stylový dekorativní prvek

Takový model v trendy provedení postavíte kdekoliv ve vašem příbytku. Naaranžovat jej musíte však tak, abyste vyzdvihli jeho estetickou stránku. Stačí křesílko například postavit do předsíně, tu se na něj každé ráno posadíte při nazouvání obuvi. Když už vás tento kus nábytku omrzí, můžete jej přenést na jiné místo v bytě anebo přehodit na něj hřejivý přehoz či sofistikovanou kožešinu.

Křesla
Křesla se zřetelnou linií podtržené hebkým sametovým čalouněním

Na závěr snad jenom pár slov – rozhodujete-li se pro jakýkoliv model, vždy při jeho výběru berte na zřetel pohodlí a komfort. Jen tak se ve vybraném křesle budete cítit dobře.

 

 

Zdroje obrázků

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *