Kancelářské židle pro 21. století

Nešetřete na kancelářském nábytku! Moderně řešené kancelářské židle s vysokým komfortem působí reprezentativně a stoprocentně dodají vašemu kancelářskému prostoru stylový, elegantní a svěží vzhled.

Máte sedavé zaměstnání a trávíte v něm více než osm hodin?

Zatímco před mnoha lety se práce odehrávala vestoje venku na čerstvém povětří, dnes doba pokročila. Den co den se zavíráme do kancelářských prostor, kde prosedíme na kancelářských židlích většinu pracovní doby. Kolem nás jsou jenom holé stěny nic v neříkajícím odstínu a nepohodlné modely židlí na kolečkách. Samozřejmostí je i jiné nevkusné vybavení. Občas tu problikne nějaká ta zářivka vydávající ostřejší světlo. To je de facto stručný popis klasických kancelářských místností, které se však u nás pomalu a jistě vytrácí. Naopak vznikají kreativnější pracoviště, v nichž své místo mají kvalitní, funkční a vzhledově vychytané nástroje k dlouhému sezení.V těch se i lépe pracuje.

Kancelářské židle - ideální souhra moderního designu, bezvadné funkčnosti, vysoké míry spolehlivosti a kvality
Kancelářské židle – ideální souhra moderního designu, bezvadné funkčnosti, vysoké míry spolehlivosti a kvality

Každodenní sezení na revoluční kancelářské židli bez zdravotních problémů

Odborníci poukazují na to, že při každodenním sezení u počítače si doslova ničíme naše zdraví. Po několika letech nezdravého posedávání při administrativní práci či jiné kancelářské činnosti se objevují u člověka první příznaky. Jde zejména o bolesti zad, ramenou, rukou či zápěstí. Někteří trpí i vyhřeznutím plotének. Zmíněné civilizační obtíže se podepisují negativně také na samotném pracovním výkonu daného jedince. Nicméně při dlouhodobých potížích tohoto rázu se člověk musí popasovat s nelehkou životní situací, také i s psychikou a možnou léčbou. Závažná zdravotní rizika moderní doby se snaží minimalizovat výrobci kancelářských židlí. Moderní kancelářské židle se natolik odlišují od těch běžných, že dokážou udržet lidské tělo v odpovídající poloze. V tomto případě rychle zapomeňte na nezdravé sezení. I když prosedíte na tomto typu židlí v kanceláři většinu pracovního dne, nemusíte se nemoci páteře a jiných nepříjemných následků vůbec obávat.

Velmi atraktivní model s vynikajícím poměrem ceny i kvality
Kancelářská křesla s vynikajícím poměrem ceny i kvality

Ideální společník do každé kanceláře, zasedačky nebo Open Space

Existuje nepřeberné množství kancelářského sedacího nábytku, které je vyvinuto dle současných trendů a zároveň nároků na zdravé sezení. Univerzální modely dosahují dobré kvality a jsou opatřeny skvělou výbavou. Jednou takovou vychytávkou je výškově nastavitelný opěrák hlavy. Za zmínku stojí také další příslušenství, jako je třeba nastavitelná opora zad či podpěrka pro ruce. Součástí otočných židlí se synchronií mechanikou jsou také báječně řešené podpěry pro ruce. K mání jsou i v unisexové variantě. Obě celočalouněné verze s výplní ze studené pěny se prodávají s plastovou, revoluční pyramidovou nebo výtečnou aluminiovou bází. Tyto kancelářské židle uspokojí naprostou většinu uživatelů.

Pohodlný model, ze které se vám nebude chtít jen tak vstát.

Do leckteré kanceláře zapadne pěkná židle z pevného a odolného materiálu

Kdybyste ale přece jenom nenašli v předchozích produktech zalíbení, můžete se podívat na zajímavé modely kancelářských židlí čalouněné samonosnou prodyšnou síťovinou, kterým nechybí anatomické opěradlo. Jde o hodně ceněnou židli s mírně navrženou ergonomikou, kterou lze koupit i v komfortnějším provedení.

Model kancelářské židle pro dlouhodobé sezení
Kancelářské židle pro dlouhodobé sezení

Kancelářským světem vládne nová forma exkluzivity

Můžete vybírat také z exkluzivní řady kancelářských židlí. Dominantou tohoto sedacího nábytku jsou nablýskané nerezové části, i když strohý nadčasový design má taky něco do sebe. Nemyslíte si to taky?

 

Kancelářské židle
I na této židli se vám může pohodlně sedět.

Kancelářské židle – luxus i do moderní kanceláře

Mohly by vás zajímat taktéž velmi pohodlné modely v úžasném ergonomickém tvarování. Tyto verze s kolečky pro ještě lepší bezpečnost mají pevné opěradlo, plynový píst a výbornou funkci houpacího mechanismu. Geniální židle jsou potaženy ekokůží v decentním jednobarevném probarvení nebo v kombinaci s kontrastnějším odstínem.

Sortiment kancelářských židlí pro naprosto královské sezení
Sortiment kancelářských židlí pro naprosto královské sezení

 

 

Zdroje obrázků

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *