Designové židle okamžitě promění vaši domácnost

Designové židle dokáží významně pozvednout úroveň vašeho bydlení. Nikdy nevyjdou z módy a najdou své místo v nepřeberných bytových i komerčních prostranstvích. Není žádné tajemství, že židle tohoto ražení vypadají vždy skvěle a dotváří spolu s ostatním příslušenstvím příjemné a útulné prostředí se špetkou originality.

Designové židle
Vpusťte do své pracovny svěží závan s troškou elegance za pomocí nové kolekce nábytku.

Pokud máte pocit, že váš příbytek je fádní nebo mu něco chybí, pak svou pozornost zaměřte na designové židle. Nevěřili byste, že s těmito jednotlivými kusy nábytku dokážete fenomenálně rozsvítit svůj interiér a dodáte mu zcela nový charakter. Vskutku pouhá výměna tohoto vybavení pomůže vaši stereotypní domácnosti. Nevěříte? Díky jednotlivým modelům můžete snáze rozehrát impozantní hru kontrastů. Výjimečnost designových židlí určitě oceníte nejenom vy, ale i ostatní členové vaší domácnosti a návštěvy.

Designové židle – cena není podstatná

Nenechte se zprvu vykolejit vyšší cenou těchto exkluzivních židlí. Pokud se vám některý z modelů přece jenom hodně líbí, investujte do něj. Zajímavé věci s uměleckým podtextem utváří v interiéru dokonalou kompozici, díky níž máte potřebu něco jiným lidem sdělit. Zdánlivé bláznivým kusem nábytku můžete ostatní mile překvapit i šokovat. V nabídce designových židlí objevíte mnoho úžasných modelů za dobré ceny.

Designové židle s inovativním, moderním a dynamickým nábojem
Nepřehlédnutelný nábytek s inovativním, moderním a dynamickým nábojem

Když už si budete pořizovat nějaký model k sezení, mějte na paměti, že na něm budete trávit mnoho času. Z tohoto důvodu volte maximálně pohodlné designové židle. Nechcete mít doma přece drahocenný kus nábytku, na němž nevydržíte ani chvíli sedět. Rozmýšlíte-li se, kam jej dáte, vyberte nejvhodnější prostor, kterým podpoříte osobité kouzlo tohoto předmětu.

Designové židle
Židle z pochromované oceli disponují černým čalouněným sedákem.

Na tento druh židlí v neokoukaných tvarech a propracovaných detailech lze pohlížet jako na dokonalého společníka. Ten je vždy připraven vám posloužit, a to ať už potřebujete vypít ráno šálek kávy, přečíst si pár stránek z knihy nebo doposlouchat úryvek divadelní hry v rozhlase. Nemusíte se za ně vůbec stydět, ba naopak je můžete hrdě všem vystavovat na obdiv. Na takovou židli posadíte kupříkladu nečekanou návštěvu. Nejeden obdivovatel unikátních designových věciček si může na vlastní kůži vyzkoušet komfortnost sezení.

Designové židle s důrazem na funkčnost a moderně osobitý vzhled lze vnímat jako umělecká díla.
Vybavení s důrazem na funkčnost a moderně osobitý vzhled lze vnímat jako umělecká díla.

Skutečný punc autenticity je vtisknut v designových židlích

Standardní výbavu k sezení s efektními prvky si lze zakoupit v celé řadě prvotřídních materiálů. Jako první můžete zvolit masivní dřevo, z něj sálá příjemné teplo domova. Židle konstruovaná z tohoto ušlechtilého přírodního materiálu má překrásnou kresbu a jedinečnou barvu. Ta je ještě navíc podpořena speciální povrchovou úpravou. Vyzdvihnout lze také její poctivé řemeslné zpracování. Tento typ židlí vám bude sloužit po mnoho let. Vedle klasických odstínů můžete sáhnout také po mnohem atraktivnějších tónech.

Designové židle s hezkými detaily na opěráku
Bytelné židle z kvalitního kusu dřeva se zdobnými prvky na opěráku vám nikdy nezevšední.

Pakliže hledáte-li malinko výraznější model, zkuste se podívat na kovovou židli s důmyslně vytvarovaným dřevěným sedákem. Prodávají se také celokovové verze, které stojí za povšimnutí. Nekonvenční, stylové a přitom nadčasové řešení těchto modelů může být výbornou volbou pro váš domov.

Můžete však vsadit také na pevné, stabilní a pohodlné modely z moderního plastu ve vysoké kvalitě. Ty se trhu prodávají v celoplastovém provedení.

Designové židle
Jedná se o model inspirovaný přírodou, jenž má promyšlenou konstrukci. Díky ní je možné židle skládat na sebe.

Ozdobou nejedné jídelny, pracovny či kuchyně se mohou stát rovněž limitované edice židlí s navrženým ergonomickým plastovým sedákem odolávající mechanickému poškození.

Designové židle
Tato varianta vyniká dřevěnou konstrukci v kombinaci s perfektními kovovými částmi.

Zdroje obrázků

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *