Vestavěné skříně jsou k nezaplacení v malém prostoru

Přemýšlíte o novém nábytku, který by vám poskytl dostatek prostoru pro uložení nejrůznějších svršků oblečení, bot nebo sportovního vybavení a jiných nezbytných věcí? Jste omezeni prostorem, ale líbí se vám vestavěné skříně? Zkuste si vybrat nejlepší model z variací dle vašich potřeb.

Vestavěné skříně
Velmi hezky propracovaná vestavěná skříň se stává ozdobou nejedné ložnice.

Jaké vestavěné skříně si můžete vybrat?

Velmi hezky propracovaná vestavěná skříň dozdobí nejednu ložnici. S flexibilním nábytkem ušetříte nesporně několik metrů čtverečních. Tento druh nábytku dokáže v současné době splnit všechna vaše očekávání. A to ať už co se de facto týká důmyslně propracovaných úložných prostor, anebo jeho celkové moderní podoby.

Vestavěné skříně se vyrábí na míru nebo se prodávají maximálně prostorné šatní skříně v různých rozměrech. Při jejich výrobě se využívají výhradně prvotřídní materiály. Populární je masiv, neboť vyniká řadou nesporných předností. Nábytek z takového materiálu má vysokou životnost, extrémní pevnost a odolnost, taktéž převládá příjemnou vůní a nenapodobitelným vzhledem. Ten získává po čase mnohem atraktivnější ráz. Je však nutné upozornit, že špičkový celodřevěný nábytek spadá do vyšší cenové kategorie.

Vestavěné skříně - individuálních řešení pro váš domov
Vestavěné skříně – individuálních řešení pro váš domov

Dýha je považována za další oblíbený materiál, díky němuž se můžete ve vašem obytném prostoru těšit z kousku přírody. Jde o cenově přijatelnou, dokonalou a zároveň praktickou náhražku masivního dřeva. Dýhované vestavěné skříně jsou k mání v celé škále standardních vzorů od třešně přes olši, mahagon a wenge až po světlý či tmavý ořech. V nabídce uvidíte také nejžhavější novinky, k nimž se řadí odstíny bordó a káva. Za ty si musíte připlatit nějakou tu korunu navíc.

Levnější alternativa je pak laminovaná dřevotřísková deska (LTD). Je na trhu k dostání v pestré škále dekorů. Můžete si pořídit vestavěnou skříň v neutrálním jednobarevném dezénu nebo si vybrat ze spousty hezkých a moderních dekorů s příjemným hladkým, matným či lesklým povrchem. Mezi těmito skříněmi se najdou i modely s viditelnou strukturou dřeva v určitém stupni lesku. Tento druh nábytku se opotřebuje plastovou ABS hranou v patřičné síle.

Vestavěné skříně jsou doslova synonymem mimořádné kvality, elegance a preciznosti

Když už jste se rozhodli pořídit si tento bezvadný kus nábytku, pak se přespříliš neřiďte jeho cenou, ale funkčností. Je lepší trochu do něj zainvestovat. Nic nezkazíte, když si o tomto nábytku něco přečtete nebo rovnou zajdete do prodejny k výrobci vestavěných skříní. Určitě tu načerpáte mnoho cenných rad a odnést si odtud můžete i nezávaznou kalkulaci zcela zdarma.

Vestavěné skříně
Vestavěné skříně lze nainstalovat do jakéhokoliv prostoru a tvoří významný prvek v interiérové architektuře.

Dejte svému obytnému prostoru absolutní volnost

Vestavěné skříně lze nainstalovat do jakéhokoliv prostoru a tvoří významný prvek v interiérové architektuře. Než se vrhnete do výběru vysněného modelu, pouvažujte nad tím, kde jej postavíte a co do něj budete dávat. Když už máte zvolené místo v interiéru a také přesně víte, jaké věci budete do skříně ukládat. Můžete přistoupit k proměření prostoru. V tuto chvíli vás bude zajímat šířka a výška konkrétního místa. Od toho se pak odpíchnete a stanovíte si potřebnou hloubku vestavěné skříně.

Máte-li volnou jednu stěnu, pak volte klasickou verzi vestavěné skříně. Pro ty z vás, kdo máte dostatek místa, existuje řešení s variabilnějším a propracovanějším systémem vestavěných skříní. Nic vám však nebrání k tomu, abyste si takovou praktickou šatnu do U vytvořili i v malém bytě.

Dále existuje velice šikovně navržený úložný prostor ve formě rohové šatní skříně. Bydlíte-li v podkrovním bytě, potom potřebujte vestavěnou skříň s patřičným zkosením.

Vdechněte vašemu domovu nový nádech se špetkou noblesního stylu.

Do detailů promyšlený a vysoce funkční vnitřní systém vestavěných skříní

Vnitřek vestavěných skříní si nechte vybavit účelně propracovaným systémem pomocníků. Nejenom ženy, ale i muži ocení drátěný program. Jedná se o produkty z nerezové oceli, jež odolávají vyššímu zatížení. Dejme tomu do speciálně výsuvných drátěných držáků uskladníte nespočet párů bot. Neobejdete se také bez šatních drátěných košů.

Určitě byste měli mít v šatní skříni kovový rám, sklopnou tyč, výsuvný věšák na kalhoty či na ramínka. K výrazným doplňkům patří také bytelné police a vysouvací šuplíky, které využijete na odkládání různých maličkostí.  Vybavujete-li si skříň do předsíně, mohou vám posloužit držáky na žehličku či na hadici vysavače. S těmito vymoženostmi bude váš život jednodušší a můžete si být jisti, že uložené věci budou mít řád.

Zdroje obrázků

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *