Rustikální nábytek v krásném stylu je stále v kurzu

Zdá se vám váš příbytek nezajímavý? Potřebujete mu dodat nevšední glanc? Jste-li nadšenci dřevěných funkčních doplňků, pak vaše srdce zajásá nad poctivými mobiliářem. Takový je právě rustikální nábytek. Ten dodá nejednomu interiéru překrásný nádech s jiskrnou romantickou minulostí.

Rustikální nábytek dodá interiéru nádech romantična.
Rustikální nábytek dodá interiéru nádech romantična.

Proměňte svůj domov k nepoznání díky rustikálním kolekcím nábytku!

Pokud si rustikální nábytek prohlédnete zblízka, máte dojem, jako kdy byste se vrátili do starých časů. Hned vás upoutá jeho design, který je více méně do detailů vybroušený a liší se v několika drobnostech od výrobce nábytku v jednotlivých zemích. Někdy jsou to výraznější řezby nebo stylově řešené rámečky, jindy zase křivky ladných vysoustružených nožek. Dokonce monumentálně vypadají zřetelné profily rámů u dvířek nebo čel šuplíků. Rustikální dojem u takového nábytku zkrátka dotváří jednoduché, jemné a čisté linie, které jsou viditelné jak v oblasti říms, tak i na soklech.

Rustikální nábytek ve standardních rozměrech lze na trhu pořídit za velmi rozumné ceny. V případě že potřebujete atypický model do nejmenších detailů s promyšlenou konstrukcí a rafinovanějšími křivkami, musíte se obrátit na některého z výrobců tohoto robustního nábytku.

Rustikální nábytek do klasického interiéru i moderně zařízeného bytu

Rustikální nábytek je běžně k mání v nespočtu fantastických odstínů a vyrábí se z kvalitního a dostatečně vysušeného materiálu. Tím může být kupříkladu mahagonové dřevo. Jde o vynikající tropickou dřevinu, která se vyznačuje nejenom vyšším stupněm tvrdosti, ale i unikátní kresbou a úžasnou strukturou. Rustikální nábytek z mahagonu má elegantní červenohnědé zbarvení ve vysokém stupni lesku, spadá však do dražší cenové kategorie. Hledáte-li nějaký exkluzivnější kousek s ozdobnými řezbářskými prvky, pak vám nábytek z mahagonu vřele doporučujeme.

Velmi působivá elegance čiší z rustikálního nábytku.

Nesedí-li vám tento nábytek z exotické dřeviny, projděte si pestrou nabídku dalších výtečných variací dřeva. Do oka vám může padnout model z celistvého masivu ze vzácného druhu dřeva, jako je teak anebo palisandr. Na výběr máte rovněž z materiálů, jako je dejme tomu třešeň nebo javor. Určitě se vám zalíbí produkty z dubu, ořechu nebo buku. Poslední uvedený nábytek je probarven do světle narůžovělého odstínu a má osobitou kresbou v podobě tmavších pruhů nebo zajímavých skvrnek. Není však výjimkou, že se u něj objevuje neobvyklá barevná textura.

U tohoto typu nábytku je kladen velký důraz na jemné řemeslné opracovávání, jenž sluší jak moderní, tak i venkovské architektuře.

Do svého obydlí můžete zvolit i odolný borovicový masiv s bílým lakem. Ten patrně oceníte nejenom v kuchyni, ale i v jídelním prostoru, v dětském koutku, malebné předsíni či ložnici. Velmi světlé tóny nábytku dokážou opticky rozšířit leckterou místnost.

Rustikální nábytek
Ať už ve svém útulném pokoji, hezkém obýváku nebo v příjemně laděné pracovně využijete tento stůl s praktickými šuplíky.

Rustikální nábytek vás maximálně inspiruje

Můžete si u vás na chalupě vykouzlit nekonečnou pohodu a komfort za pomocí rustikálního nábytku s jemnou patinou ze smrkového dřeva. Nezapomeňte na to, že nábytek z jakostního a unikátního dřeva vytváří v interiéru pohodovou a voňavou domácí idylku, o kterou byste se neměli nechat připravit.

Ve světě rustikálního nábytku jsou absolutním hitem modelové řady s vysoce kvalitní mořenou povrchovou úpravou nebo jakékoliv překrásné imitaci masivního kusu dřeva za velmi přijatelnou cenu. Namátkou jmenujme nejprodávanější modely, jako jsou komody, stolky, židle, prádelníky, skříňky nebo vitrínky. Záleží jenom na vás, jakou barvu nábytku zvolíte.

Rustikální nábytek
Dopřejte si závan luxusu, originality a dokonalé preciznosti, z něhož nejeden návštěvník oněmí úžasem.

Z jednotlivých kusů nábytku v nejvyšší jakosti si můžete zařídit celý váš obytný prostor anebo jedním stylovým doplňkem v nádherném přírodním odstínu dodáte svému interiéru pěkný nadčasový ráz.

Zdroje obrázků

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *