Nábytek do pracovny zvelebí vaši domácí kancelář

Nábytek do pracovny má světovou úroveň. Zalíbila se vám myšlenka domácí kanceláře? Nebo potřebujete na chvíli soukromí? Popřípadě hledáte úkryt, kam byste se mohli zašít před otravnými dětmi? Vytvořte si koutek jenom pro sebe, kde nerušeně můžete rozjímat nebo aktivně pracovat.

Mnoha z nás se naskytne jedinečná příležitost pracovat každodenně z domu. I když tuto alternativu zaměstnání nelze dnes považovat za nijak zvlášť převratnou novinku, určitě si chceme vytvořit správnou pracovní zónu. V žádném případě bychom svůj pracovní prostor neměli brát na lehkou váhu, neboť vhodně zvolený a rovněž správně rozmístěný nábytek do pracovny dělá divy. Díky němu si vytvoříme takové klidné pracovní prostředí, ve kterém se nám bude produktivně pracovat a budeme v něm rádi trávit náš pracovní čas.

Nábytek do pracovny
Místo jako dělané pro plnění nejrůznějších pracovních povinností

Malý prostor rozjasní sofistikovaný nábytek do pracovny

Nevíte, co dělat, pokud bojujete s každým centimetrem čtverečním ve svém interiéru? Inu i tento problém designéři vcelku rychle vyřešili. Přišli s kompaktními modely domácích kanceláří, které do prostoru vnáší celkově nový pokrokový pohled. Tento nábytek do pracovny z jednoho kusu různě ohýbaného kvalitního dřeva můžete umístit jak pod schody, tak i do obývacího pokoje někde v rohu. Skvěle zapadne i do jiných prostor. K tomuto stolku se náramně hodí výraznější model židle ve stylovém vzhledu.

Nábytek do pracovny
Skromné, ale přesto útulné pracovní místo

Pakliže nejste příznivci tohoto typu nábytku do pracovny, dozajista se vám zalíbí úspornější verze, jejíž součástí je sklopná stolová deska. Univerzálním kouskem je i další model stolu z industriální kolekce, z něhož se stává za pár vteřin krásný dekorativní prvek.

Můžeme vám doporučit také nábytek do pracovny s jednoduchým, a přitom minimalistickým designem. Jde o funkční pracovní prostor, který se skládá ze skříňky, polic a zásuvek, jehož součástí je i pracovní deska. Stůl se dá přizpůsobit vašim potřebám, takže jej můžete nasměrovat doleva anebo doprava. Vedle tohoto kousku si kupte pohodlnou židli s opěrkou.

Samostatná domácí kancelář s šikovným nábytkem do pracovny

Pokud se ve vašem interiéru nemusíte uskromňovat a máte rádi kolem sebe luxus, vyberte si některý z rozměrnějších exkluzivních stolů z masivního dřeva. Tento kus nábytku se spoustou šuplíků snadno sladíte s židlí z prvotřídního vyřezávaného dřeva, křeslem potaženým kůží nebo sedačkou z pravé kůže. Tady už počítejte s tím, že za takový nábytek do pracovny zaplatíte desítky tisíc korun.

Daleko levněji vás vyjde psací stůl v rustikálním stylu, jenž je vyroben z pevného a odolného laminátového materiálu. Je k mání hned ve třech dekorech. Stůl s krásně vyvedenými ozdobnými detaily disponuje skříňkou, šuplíky a výsuvnou deskou. Na tomto nábytku s ABS úpravou si můžete povšimnout kovových úchytných částí. Výtečně k němu zapadne kancelářská židle z leštěného chrómu.

Nábytek do pracovny
S nadčasovým nábytkem je život pestřejší.

Do oka vám může padnout psací stůl s mosaznými úchyty v dekoru tmavého dubu. Tento nábytek doladíte s podobně laděnými modely z kvalitního LTD. Místo kancelářské židle sáhněte po rozkošné stoličce.

Potřebujete-li zaplnit roh místnosti, pak zde umístěte velký stůl v rohovém provedení. Tento druh nábytku z laminátového dřevotřískového materiálu má silnou pracovní desku, prakticky výsuvný díl na klávesnici a tři police. U tohoto stolu můžete sedět na kancelářské židli se síťovaným opěrákem. Nechybí jí bederní zpevnění, lehce nastavitelný polohovací mechanismus, stylová opěrka hlavy a podpora na ruce. Skvělý je také model kvalitní a pevné kancelářské židle z ekokůže s polohovacím a nastavitelným systémem.

Zdroje obrázků

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *