Sedací pytle a vaky vám dopřejí skvělé lenošení

Hledáte maximálně pohodlný, a přitom nádherný designový kousek nábytku, do něhož se snadno uvelebíte? Potřebujete jedinečným modelem ozvláštnit svůj obývací pokoj, dětský prostor nebo kancelářský koutek? Pak se podívejte na sedací pytle a vaky. Určitě si z pestré nabídky těchto skvělých pomocníků vyberete ten správný model v apartní moderně laděné barvě. Pořízení takové sedací verze vás vyjde velmi levně. To nám věřte!

Uznejte sami, že sedací pytle a vaky  jsou univerzální kousky nábytku.
Uznejte sami, že sedací pytle a vaky jsou univerzální kousky nábytku.

Co jsou sedací pytle a vaky a co mají splňovat?

Sedací pytle a vaky se podobají velkému nadýchanému polštáři, jenž je uvnitř vyplněný drobnými polystyrenovými kuličkami. Kromě nich tu může být i polystyrenová drť. O tomto levnějším materiálu je známo, že je nepřijatelný, neboť nedisponuje patřičnými vlastnostmi. De facto se nedokáže přizpůsobit váze lidského těla. Zato polystyrenové kuličky vyplní rovnoměrně každý záhyb. Používají se ve velikosti od jednoho až šesti milimetrů. Ideální však je, pokud mají kuličky EPS okolo čtyř milimetrů. Důležitou úlohou hraje také jejich hustota. Proto se doporučují kuličky s větší hustotou, které lépe odolávají kompresi.

Díky tomuto fantastickému materiálu si užijete mnohem pohodlnější sezení. Navíc v tomto dokonalém sedacím nábytku si výborně odpočinete i vleže. Jednotlivé modely plně nahradí klasická křesla a pohovky. A co více, jsou pro vás ideálním řešením, neboť okamžitě poskytují náležitou oporu vaším zádům.

Super sedací pytle a vaky zútulní každý interiér

Výhodou těchto sedacích pytlů a vaků je jejich nízká hmotnost, a tudíž při jejich přesouvání se nebudete muset tolik fyzicky namáhat. Pakliže tento kus nábytku nechtěně ušpiníte, rychle jej zbavíte nečistot za pomocí vodu navlhčeného hadříku. Jak sami poznáte, údržba takového nábytku je vcelku nenáročná.

Na trhu seženete tento sedací druh nábytku v celé řadě velikostí. Modely s náplní o objemu 250 litrů využijí k sezení zejména vaše děti. Sedací pytle a vaky střední velikosti se budou dobře vyjímat v menších obytných prostorech. Zato verze s výplní o objemu nad 400 litrů se hodí do většího interiéru. Tu můžete plnými doušky vychutnávat komfort relaxace. Na takový model se totiž vejdou až dvě sedící osoby.

Sedací pytle a vaky jsou tou nejsprávnější volbou pro moderně zařízený interiér.
Sedací pytle a vaky jsou tou nejsprávnější volbou pro moderně zařízený interiér.

Vysoce módní záležitost pro designové fajnšmekry

Momentálně se prodávají sedací pytle a vaky v rozmanitých tvarech, jež jsou ušity z kvalitních materiálů. Pro ně je typické dokonalé zpracování v podobě pevných švů. Oblíbené jsou hlavně dražší modely z nepromokavého a pevného nylonu, jenž využijete i v exteriéru. Uvažovat můžete také nad verzemi z polyesteru. V případě, že chcete svému interiéru dodat jistou dávku luxusu a vytříbeného stylu, poohlédněte se po modelu z ekokůže.

Zdroje obrázků

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *