Proč jsou postele z masivu tak oblíbené?

Dnešní výrobci nábytku se často soustředí především na moderní materiály, tedy dřevotřískové desky. Pro některé druhy nábytku a vybavení jsou více méně dostačující, ale u postele už příliš ne. Tedy pokud ji nechcete kupovat každý rok. U kvalitní postele je použitý materiál velmi důležitý. A právě proto jsou postele z masivu velmi dobrou volbou.

Jestliže chcete kvalitní nábytek s dlouhou životností, který je odolný a příjemný na dotek, jsou postele z masívů

opravdu výbornou volbou. Pevný a přírodní materiál vám zajistí zdravé a pohodlné spaní.

Výhody masivních postelí

Kvalitně vyrobená masivní postel vám vydrží po celá desetiletí. Zejména pokud zvolíte materiál, jako je buk nebo dub. Dokonce může vydržet i několik generací. Právě kvůli své odolnosti, tvarové stálosti i dlouholeté životnosti je tolik oblíbená a mnohem lepší než jiné materiály.

Masivní postel dodá vaší ložnici impozantní vzhled.

V nábytkářském světě nikdy dřevo nezestárne. Lidé budou vždy milovat osobité kouzlo tohoto přírodního materiálu. Na trhu můžete sehnat různá provedení se zajímavě tvarovaným čelem, propracovanými liniemi i reliéfem.

Velkou výhodou masivní postele je možnost vyrobit ji bez škodlivé chemie. Vyhnete se lepidlu na dřevo, které obsahuje právě dřevotříska či dýhované postele. Navíc dřevo vždy přináší domů úžasnou atmosféru.

Možná budete namítat, že postele z masívu jsou dražší než ty dřevotřískové. Je ale nutné si uvědomit, jaká je jejich životnost. Vydrží vám roky a roky, zatímco dřevotřískové levnější postele tak dlouhou životnost nemají.

Tradiční styl

Masivní postele jsou ideální pro všechny, kdo chtějí mít zařízenou domácnost v tradičním stylu a mají rádi nábytek z tuhého a pevného materiálu, který je odolný a příjemný na omak. Vybírat je možné z celé řady dřevit (buk, dub a další). Velmi oblíbené jsou postele z masivu s úložným prostorem, které se hodí do rodinného domu i menších bytů.

A přednosti těchto postelí nejsou jen v oblasti odolnosti a pevnosti. Jsou také velmi elegantní, krásně voní a přináší vám kousek lesa do vaší ložnice. Přírodní dřevo má vždy trochu jiný odstín i strukturu. Proto bude každá dřevěná postel originálem. I jednoduché postele jsou velmi elegantní, o čemž se můžete přesvědčit i na SuperMobel.cz

Láska na celý život

Kdo miluje přírodní dřevo, bude ho milovat po celý život. Dokonalé tvary, přírodní vůně i materiály i originalita. Kousek nábytku, který se stane nedílnou součástí vašeho domova na mnoho desítek let. Do pravého dřeva se určitě vyplatí investovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *