Je taštičková matrace vhodná pro vaše zdraví?

Matraci vybíráte několikrát za život. A při jejím výběru byste měli myslet především na její kvalitu a vliv na vaše zdraví. Cena by rozhodně neměla být rozhodující. A jakou matraci vybrat, když chcete vysokou kvalitu v přijatelné ceně? Zkuste naprostou špičku – taštičkovou matraci. Je vhodná pro vaše zdraví?

Taštičková matrace s paměťovou pěnou je k dostání na www.loznice-king.cz.

Taštičková matrace je plná výhod

Taštičková matrace nahrazuje klasickou pružinovou matraci. Oproti ní má v jádru více pružin, dokonce až 1200. Pružiny ale nejsou spojené do jednoho celku, ale každá je zvlášť schovaná ve stejných taštičkách. Proto může mít více bodových zón, zajišťuje perfektní oporu těla a ochranu před otlaky. Nebolí vás záda a není omezován průtok krve. Navíc je tento druh matrace i velmi prodyšný a hypoalergenní. Dokáže dát tělo do optimální ortopedické polohy.

Taštičkové matrace jsou velmi elastické a dát si je můžete i na polohovací rošť. Klasická pružinová matrace pro polohovací rošt vhodná není. Hodí se i pro těžší váhové kategorie nebo pro toho, kdo má raději tvrdší postel.

 

Je taštičková matrace vhodná i při zdravotních potížích?

Již jsme zmínili, že taštičová matrace je ideální jako prevence proti některým potížím, ale co když jimi už trpíte? Hodí se i pak? Jednoznačná odpověď zní ano. Když vás bolí klouby, záda, jste po operaci či strávíte v posteli opravdu hodně času, je pro vás takřka nezbytností zdravotní či ortopedická matrace. A i v tomto případě bude tato matrace ideál. Při zdravotních obtížích volte nejlépe taštičkovou matraci s paměťovou pěnou, která vám dokáže nabídnout něco navíc. Dokáže pro každou část těla zajistit jinou tuhost přesně podle potřeby. Pěkně tělo obejme a přizpůsobí se mu. Navíc je schopná regulovat i teplotu, a tím je sníženo pocení. Zbavte se jednou provždy opruzenin a proleženin a dopřejte si vydatný a uzdravující spánek.

Do taštičkových matrací se může přidávat také kokosové vlákno. To snižuje tvrdost matrace a zvyšuje pohodlí. Kokos je velmi vzdušný a dokáže účinně odvětrávat vlhkost. Zdokonaluje cirkulaci vzduchu a odvětrávání par z matrace.

Taštičkové matrace jsou rozhodně vhodnou volbou pro vaše zdraví. Mají dlouhodobou životnost a zajistí vám pohodlný a kvalitní spánek každou noc.

One thought on “Je taštičková matrace vhodná pro vaše zdraví?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *