Nechci čelo u postele?

Ano – ne! Ne – ano! Jako vážně? Málo kdo si uvědomuje výhodu postele s čelem.

Vzpomínám na dobu, kdy jsem si sama stloukla pár laminových lišt, nacpala dovnitř molitanovou matraci a vegetila na zemi. Patřilo to k mému dospívajícímu období. Ó bože, ještě teď si živě pamatuju, že když jsem si kloudně nenarovnala polštář, šíleně mě studila zeď a hýbala jsem se jen omezeně, aby se polštář náhodou nepohnul zároveň se mnou – znamenalo by to opět všechno znovu pečlivě porovnat… Věřte mi, po čase to leze pekelně na nervy… Vždyť to znáte, jednou se chce na malou, po druhé potřebujete ovladač od televize a nebo se třeba natáhnete pro laptop a co teprv žízeň a zapnutí lampičky??? No a otravné rovnání polštáře je na světě.

Co si budeme povídat, s molitanovou matrací to taky nebyl žádný zázrak. V té době jsem ještě otáčela každou ušetřenou kačku v ruce dvakrát a vůbec nepřemýšlela o tom, jaké následky to může mít (děsily mě hlavně ty zdravotní). Kloudná matrace se dá navíc sehnat za velmi hezké peníze a poslouží dlouhou dobu. Po jistých peripetiích jsem se začala řídit heslem KVALITA – NE KVANTITA, jako to mají číňani u jídla.

 

Zpátky do přítomnosti

DakotaV poslední době mám to štěstí užívat si velkou postel s čelem a zdravotní matrací. Taková mála investice pro krásný spokojený život. Jééé, tak krásně to hřeje, už žádné šoky ledovou stěnou, je to naprosto dokonalá vlastnost naší postýlky. Můžete si povídat dlouhé hodiny, ať už s partnerem, nejlepší kámoškou a nebo si v náruči mazlit vaše domácí zvířátko. Přehodit si nohu přes nohu a užívat si ten čas, kdy jste doma, čerpat energii a sílu na další dny. Nebo se jen koukat z okna a pozorovat přírodu nebo dění venku. Už se nemusím bát, že bude kvůli mně omaštěná nebo odřená zeď. Celkově je postel s čelem  ohromná výhoda.

 

Další věc k zamyšlení je, jakou postel vybrat, jestli čalouněnou a nebo čistě dřevěnou. Určitě je to věc vkusu.

savana-černáDřevěná postel je ideální v tom, že u ní můžete každou chvilku měnit povlečení a doplňky v pokoji a je vám jedno v jaké barvě protože dřevo je přírodní a hodí se k němu spoustu odstínů.

U čalouněné postele už musíte být opatrnější, zvláště pokud zvolíte výraznou barvu potahové látky, pak už doplňky musíte ladit s lehkostí. Přece jen je čím dál více v módě mít vše sladěné do barvy.
Takže co si budeme povídat, čelo u postele je TOP! 😉

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *