Oblíbená pohovka RITA!

Máte své malé či velké osobní království? Byt či rodinný dům? Do velkých a prostorných místností Vašeho obydlí je zcela lehké pořídit si komfortní, velkou a krásnou pohovku, která Vám může sloužit i jako lůžko pro návštěvu a nebo jen tak pro Vás k televizi. Problém nastává až u menších bytů, kde není lehké zařídit si ho tak, aby byl prostorově perfektně řešen. A proto si dnes ukážeme jak tento problém ve Vašem obývacím pokoji vyřešit. Představujeme Vám pohovku RITA!


Dneska Vám představím tuto pohodlnou rozkládací pohovku RITA. Jak již bylo zmíněno, je vhodná do menších místností. Bude Vám zcela oddaná a vyřeší Váš problém s kvalitním a funkčním gaučem, který se hodí kamkoli.

Dobrá volba za atraktivní cenu!
Rita je nejoblíbenější a nejprodávanější rozkládací pohovka. Její pěnová výplň umožní ten nejvyšší komfort, který si můžete dopřát za dobrou cenu.

čalouněná pohovka Rita

čalouněná pohovka Rita

Co je dobré vědět?

Trochu Vám nyní osvětlím výhody této pohovky. Nabízíme Vám dvojí provedení a to v zelené a modré barvě. Hodí-li se provedením do vašeho interiéru, nebudete litovat. Pohovka nepůsobí “přeplácaně”, je jednoduše navržená a proto vkusná. Své místo zaujme kdekoliv. S rozkládacím mechanismem si během chvilky vytvoříte spací lůžko o velikosti 136 x 195 cm. S neočekávanou návštěvou tedy nebude žádný problém a Vy ji budete mít kam uložit.

Za zmínku stojí i úložný prostor, který Vám poslouží pro úschovu lůžkovin i jiných věcí, které nebudete mít kam uskladnit.
A jak o tuto pohovku pečovat? Zcela postačí, když ji v rámci pravidelného úklidu vyluxujete a pokud se stane nemilá nehoda s rozlitým pitím nebo podobně, vyřešíte to obyčejným navlhčeným hadříkem a krouživými pohyby zajistíte, aby se flek nezvětšoval.

čalouněná pohovka Rita - úložný prostor

Náš webový e-shop Vám nabídne mnoho dalších informací i produktů, které vyšperkují Váš byt či domeček.
SuperMobel.cz ,Váš nejlepší rádce v interiérovém zařízení.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *